👈 فروشگاه فایل 👉

فیلم آموزش کار با اسکریپت Virtual_Freer همراه با اتصال به بانک

ارتباط با ما

... دانلود ...

فیلم آموزش کار با اسکریپت Virtual_Freer همراه با اتصال به بانک

آموزش کامل نصب و راه اندازی اسکریپت ویرچوال فریر برای اولین بار بصورت فارسی با توضیحات کامل از صفر تا صد

پرفروشترین محصول آموزشی در میان فروشگاه ها

اسکریپت رایگان فروش کارتهای شارژ و محصولات مجازی Virtual Freer با پنل مدیریت بسیار ساده و کاربردی امکان دسته بندی محصولات، چینش محصولات، سفارش آنلاین و امکان اتصال به درگاههای خرید آنلاین داخلی امکان راه اندازی بسیار سریع یک وبسایت خرید و فروش آنلاین را به صاحبان وبسایتها می دهد. خرید محصول از فروشگاههای کارت شارژ ایجاد شده با Virtual Freer بسیار ساده است و اطلاعات خرید بلافاصله به ایمیل خریدار فرستاده می شود.

Virtual Freer از PHP و دیتابیس MySQL استفاده می کند و سادگی پنل مدیریت آن امکان راه اندازی سریع فروشگاه را به مدیر سایت می دهد. این اسکریپت به زبان فارسی است. توصیه می شود برای نصب آن از هاستهای لینوکس استفاده کنید.

نکته: نصب Virtual Freer در این آموزش توسط کنترل پنل cPanel انجام می گیرد. اما انجام مراحل نصب هیچ گونه وابستگی به کنترل پنل خاصی ندارد و اگر هاست شما از PHP و MySQL پشتیبانی کند معمولاً مشکلی در نصب نخواهید داشت. کافی است با کنترل پنل هاست خود آشنا باشید و بدانید مراحل لازم در کنترل پنل را چگونه می‌توانید انجام دهید.

در این مجموعه فیلم های آموزش فریر می آموزید که چگونه این اسکریپت را نصب کنید و با قابلیت های آن آشنا می شوید.

همچنین میتوانید خودتان به درگاه بانک متصل کنید و شروع به کسب درآمد نمایید

آموزش کامل کار با مدیریت و نحوه ی درون ریزی کارت ها بصورت یکجا

در این آموزش برای اولین بار آموزش داده شده که چگونه می توانید بسیار آسان درگاه بانک تهیه کنید و آن را به اسکریپت خود متصل نمایید

آموزش ها به زبان فارسی و با کیفیت می باشند.

این فایل دارای 4 قسمت قابل دانلود با حجم های زیر می باشد.

- قسمت اول 22 مگابایت

- قسمت دوم 20 مگابایت

- قسمت سوم 24 مگابایت

- قسمت چهارم 74 مگابایت

👇محصولات تصادفی👇

گزارش کارآموزی آشنايي با امور برق شهرستان خوي پاورپوینت اقلیم گرم و مرطوب شبیه سازی فیلتر های دیجیتال در متلب نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان هرسین (واقع در استان کرمانشاه) آموزش جی کوئری به زبان ساده