👈 فروشگاه فایل 👉

آموزش مهارت ICDL

ارتباط با ما

... دانلود ...

آموزش مهارت ICDL

ICDL ‬مخفف ‪ International Computer Driving License‬به معنای گواهی نامه بین‌المللی کاربری کامپیوتر است.

ICDL گواهینامه ای بین المللی کاربری رایانه است که توسط بنیاد ای سی دی ال ارائه شده و دریافت آن به معنی رسیدن به درجه ای از مهارت در کار با رایانه است که فرد توانایی های اصلی و مهارت های مقدماتی کار با رایانه را دارد. ICDL دارای دو سطح است و مدرک آن در سراسر جهان اعتبار دارد. یادگیری ICDL بسیار آسان می باشد و فقط نیاز به شناخت نرم افزاری و سخت افزاری رایانه دارد.

انجمن انفورماتیک اروپا (CEPIS) یک گروه ویژه تحت حمایت مالی اتحادیه کشور بخاطر گسترش مهارتهای IT در سرار اروپا در سال 1995 میلادی ایجاد کردند. در نتیجه این این برنامه به شدت رشد کرد و از قاره اورپا خارج شد و قاره آسیا و تمام دنیا را فرا گرفت. ICDL که گرفته شده از International Computer Driving License میباشد و معنی جواز بین الملی رانندگی کامپیوتر را میدهد هم اکنون در بسیاری از مراکز آموزشی علوم رایانه ای تدریس میشود و مدرک آن به عنوان مدرک و گواهی نامه ICDL در تمام دنیا قابل قبول است.

در کل میتوان گفت در ICDL هفت برنامه: سخت افزار، سيستم عامل ويندوز، واژه پرداز، صفحه گسترده، پايگاه داده، نمايشگر و اينترنت جای داده شده است. در این کتاب آموزشی ICDL که برای شما تهیه نموده ایم شما به صورت کامل و به صورت قدم به قدم با مهارت های هفتگانه ICDL آشنا خواهید شد؛ این کتاب به صورت PDF بوده که هم دانلود و هم مطالعه آن برایتان در دستگاه های مختلف و گوناگون آسان است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت طرح های جامع شهری حل تمرین کتاب اصول بنیادی و محاسباتی در مهندسی شیمی - ویرایش هفتم حل تمرین کتاب مهندسی مالی هال - ویرایش هشتم بررسی موضوع اندیشگاه ها پاورپوینت تعریف لغوی جنگ