👈 فروشگاه فایل 👉

خط موبایل مجازی برای ثبت نام در وایبر

ارتباط با ما

... دانلود ...

خط موبایل مجازی برای ثبت نام در وایبر

با سلام خدمت دوستان و عزیزان گرامی

ما قصد داریم در این وب سایت آموزش ثبت نام در وایبر و سایر نرم افزار های ارتباطی آندروید را خدمت شما آموزش دهیم .

در واقع شما با خرید و مطالعه ی این بسته ی کوچک آموزشی قادر خواهید بود برای خودتان به تعداد نامحدود خط مجازی موبایل از هر ایالت و کشور که میخواهید داشته باشید و توسط این خطوط در هر برنامه ی اندرویدی ثبت نام کنید . این خطوط دارای امکان دریافت تماس و پیام کوتاه هستند .

افرادی که قبلا شماره ی موبایلشان توسط وایبر مسدود شده یا افرادی که نمیخواهند شماره ی موبایلشان در وایبر پخش بشه و قابل مشاهده باشه می توانند از این خطوط مجازی استفاده کنند .

همانطور که در بالا اشاره شد شما با خرید این مقاله ی آموزشی و نرم افزار مربوطه می توانید به تعداد نامحدود شماره ی مجازی بسازید و استفاده کنید .

این نرم افزار در وب سایت های مشابه با قیمت هایی نظیر ۱۰۰ الی ۱۲۰ هزار تومان به فروش می رسد اما گروه گلد فایل این نرم افزار را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد . شما تنها هزینه ی فایل آموزشی این نرم افزار را می پردازید .

در صورت بروز هرگونه مشکل در مراحل خرید یا اجرای نرم افزار می توانید با ارسال پیامک به شماره ی ۰۹۰۱۴۰۴۹۴۶۸ مشکلات خود را مطرح نمایند . به دلیل حجم انبوه تماس ها از مکالمه ی صوتی معذوریم . پاسخگویی تنها از طریق ارسال پیام کوتاه ممکن خواهد بود . با سپاس

👇محصولات تصادفی👇

طرح توجيهي توليد سنگهاي قیمتی و نیمه قیمتی پاورپوینت نکات پل های ایران و جهان قطعيت آراء در نظام کيفري ايران طرح توجیهی توليد خمير كاغذ فلوتينگ از كاه و كلش تحقيق بیانیه ای از استانداردهای حسابرسی مالی طبق اصل 13 APB