👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ساماندهي بافت هاي فرسوده شهري از منظر شهرسازي جديد

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ساماندهي بافت هاي فرسوده شهري از منظر شهرسازي جديد

توضیحات:

فایل پاورپوینت بررسی ساماندهي بافت هاي فرسوده شهري از منظر شهرسازي جديد ومنشور2000(نمونه موردی محله درب دلاكان شهرخرم آباد)،در حجم 74 اسلاید،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

اگر فضاهای شهری را موجودی دارای حیات ویا یک سیستم وسیع در نظر بگیریم این سیستم متشکل از اجزا وعناصری است که باهم در تعامل وسازگاری هستند که ادامه حیات فضاهای شهری را ممکن می سازد.این اجزا وعناصر عبارتند از (کالبد، فعالیت، انسان).

بافتهای فرسوده بعنوان معضلی است که طی سالیان گذشته وحال موجب بروز مشکلات اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی، کالبدی، تاسیسات وتجهیزات شهری وسایر امکانات شهری مواجهه بوده اند،که در روند رشد وتوسعه فضایی- کالبدی باید مورد توجه قرار گیرند. بخش چشمگیری از تاریخ وفرهنگ شهر که نشاندهنده ارزشها، باورها، اعتقادات، هنرها وتوان فنی وساختار اجتماعی- اقتصادی وسیاسی نسلهای گذشته است در این بافتهای فرسوده نهفته است. ولزوم توجه به طراحی وبرنامه ریزی شهری در آنها با توجه به ارزشهای محیطی هر منطقه ضروری می باشد.

این پژوهش در پی آنستکه رعایت چارچوب نظري رويكرد شهرسازي جديدومنشور2000 را مبنای مبانی نظری خود قرار داده و با دخالت در بافتهای فرسوده شهری که در این پژوهش محله درب دلاکان شهر خرم آباد می باشد، به برنامه ریزی وطراحی وساماندهی آن اقدام نماید واز مشخصه های این دو رویکرد، روشهای موفق علمی وراه حلهایی برای جوابگویی به شرایط متغیر مناطق شهری می باشد.

فهرست مطالب ارائه :

كليات تحقيق

مبانی نظری

شناخت عرصه پژوهش

روش های انجام تحقیق

تحلیل یافته های پژوهش

نتیجه گیری و ارائه پیشنهادات

این فایل با فرمت پاورپوینت در 74 اسلاید قابل ویرایش و بسیار جامع و کامل تهیه شده است.

هدیه محصول

فایل پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری(26اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

كنوانسيون رفع تبعيضات عليه زنان دانلود مقاله تحلیلی بر وضعیت رفتار های فرهنگی در نواحی روستایی کشور(درس روستا) 3 طرح لایه باز زمستان و کریسمس دانلود طرح توجیهی تولید شیشه های نسوز تحقيق اقدامات و تحريم هاي اجتماعي در يونان