👈 فروشگاه فایل 👉

گزارش کارآموزی اداره برق شهرستان خرمدره

ارتباط با ما

... دانلود ...

گزارش کارآموزی اداره برق شهرستان خرمدره

دانلود گزارش کارآموزی اداره برق شهرستان خرمدره

موضوع: برق

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 34

مقدمه

دستورالعمل هاي ايمني و فني

نكات ايمني نصب اتصال زمين

بالا رفتن از تير

حمل و نقل تيرهاي چوبي و سيماني

تعويض تير چوبي يا سيماني

نكات ايمني روي كابينت

تعويض يك تابلوي توزيع

تعويض مقره فشار ضعيف

سيم كشي

انشعاب گيري فرعي

حذف شاخه هاي درختان از روي خط

تعويض كنتور در منزل مشتري

نكات ايمني كار روي كابل

نگهداري كابل در رابطه با ايمني

نكات ايمني جوشكاري

جوشكاري با برق

نكات ايمني حمل بار

نكات كلي ايمني

اداره برق

توضيح ميگر

نحوه انتخاب ترانسفورماتور در جريان متناسب با قدرت قراردادي

چگونگي تست كنتور تك فاز و سه فاز

مقدمه

مهندسان برق با خلق وعملکرد سیستمهای بسیار متنوعی سروکار دارند که به منظور بدست آوردن نیازها و خواسته های جامعه طراحی می شوند . این سیستم ها دامنه گسترده ای دارند واز سیستم های مربوط به تولید ،انتقال وکنترل مقادیر کم انرژی سیستم های کنترل و بهره وری از مقادیر بسیار زیاد انرژی رادربرمی گیرند ،درایران سیستم های برق حداکثر نقاط به صورت شعاعی ساده است و کمتر از تجهیزات ایمنی خط استفاده کرده اند وبرای تولید برق در نیروگاهها از سوختهای فسیلی استفاده می کنند وتا حد خیلی کم از توربینهای آبی وبادی و هسته ای برای تولید برق استفاده می کنند و قسمت انتقال برق نیز بیشتر به صورت هوایی است ودر بعضی از جاهای خاص از کابل کشی زمینی استفاده کرده اند .

دراین گزارش در فصل اول در مورد ایمنی دربرق وکارکردن با قسمتهای مختلف سیستم برق توضیح داده شده است وباید گفت ایمنی مهمترین ویکی از اصولی ترین کارهایی است که هر کس می خواهد با برق سروکار داشته باشد باید آن رابداند ورعایت کند که سلامت وکار طولانی ومداوم با برق رابرای خود تضمین کند ودر فصل دوم در مورد قسمتهای اداره برق و وظایف آنها شرح داده شده است و همچنین در مورد تجهیزات دستگاهی که مورد استفاده در اداره برق قرار می گیرد .

درپایان این امر را برخود واجب می شمارم که از زحمات بی شائبه جناب آقای مهندس ومحمدرضا حسن زاده و همچنین راهنمائی های بی دریغ شرکت برق شهرستان خرمدره کمال تشکر نمایم و همچنین از زحمات خدمات رایانه ای APPLE که درامر تایپ این گزارش زحمات فراوان کشیده اند سپاسگذاری می نمایم .

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تاج محل پاورپوینت بناهای تاریخی اصفهان زندگی نامه حافظ شیرازی کارآفرینی کارخانه ی ملامین نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان نیر (واقع در استان اردبیل)