👈 فروشگاه فایل 👉

اقدام پژوهی بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقی دانش آموزان

ارتباط با ما

... دانلود ...

اقدام پژوهی بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقی دانش آموزان

دانلود اقدام پژوهی بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقـــی دانش آموزان و راهکارهای برطـــرف نمودن آنها در قالب یک پژوهش عملــی

اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد.

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 30

موضوع مطالب

چکیده اقدام پژوهی :

ارائه راهکارها

3- گرد آوري اطلاعات ( شواهد ا )

4- تجزيه و تحليل وتفسيرها:

5- انتخاب راه جدید به صورت موقّت  

5-1- آ موزش درمانی 

5-2- روشهاي درمان حسادت :

5-3- تکنیک هایی لازم برای کنترل پرخاشگری در محیط خانواده

5-4- درمان پرخاشگری:

5-5- قوانين يادگيري:

6- اجرای طرح جدید و نظارت بر آن 

عوامل موثر بر پرخاشگری 

انواع پرخاشگری 

علل پرخاشگری 

ارائه دلایل مشکل پرخاشگری:

پرخاشگری و ورزش  

7- گرد آوري اطلاعات(شواهد 2)

9- ارائه راهکارها

۱۰- منابع 

چکیده اقدام پژوهی :

اینجانب ........ ، دارای مدرک ................... ، مدت .......... است که در خدمت آموزش و پرورش هستم . .

در سال ...... در سمت معاون دبستان ............ واقع در شهرستان ................ به اتمام رساندم.

در دوران خدمتم با دانش آموزی مواجه شدم که دارای اختلالات رفتاری از قبیل شلوغي غير نرمال ، مسخره كردن ديگران، اذيت دادن به ديگر دانش آموزان ،حسادت ، بي حوصلگي ، فحش دادن به ديگران ، لجبازي ، تنبلي ، سردرد مزمن بود.

براي گرد آوري اطلاعات روشهاي متعددي وجود دارد ؛ با توجه به موضوع پژوهش ، به نظر مي رسد كه ما مجبور باشيم از چند روش به صورت تركيبي براي جمع آوري اطلاعات استفاده نماييم . در اين پژوهش روشهاي مشاهده ، مشاهده مشاركتي و مصاحبه را انتجاب نموديم.

برای کاهش حسادت ، شرکت دادن فرد در گروه و احساس مسئولیت فرد نسبت به گروه ایجاد می گردد و از والدین فرد خواسته می شود که بین فرزندان تبعیض قائل نشوند و رفتارشان نسبت به فرد ملایم گردد.

برای کاهش پرخاشگری و لج بازی ؛ از والدین رزیتا خواسته می شود که بین فرزندان تبعیض نشود و با فرزندان خود با ملایمت ومهربانی رفتار کنند و ویژگی های مثبت فرزند خود را با تشویق تقویت نمایند. تا فرزند دچار کمبود محبت نگردد . به نظر می رسد یکی از علتهای اساسی پرخاشگری و لج بازی تبعیض و کمبود محبت است . و به فرزند خود بر چسب های مثبت بزنند تا کودک باور کند که واقعاً دارای ویژگی های مثبت است .

براي كاهش ضعف تحصيلي ، از بين بردن مشكلات عاطفي توسط والدين ومعلم مربوطه ، ايجاد انگيزه ، تقويت ويژگي هاي مثبت ، شكوفايي اعتمادبه نفس كودك ، توجه لازم به كودك ، تغيير نگرش كودك نسبت به خود از جمله عواملي هستندكه مي توانند ضعف تحصيلي دانش آموزرا كاهش دهند.

به نظر مي رسد سردرد رزیتا با رفع مشكلات عاطفي ودرسي كودك رفع خواهد شد.

👇محصولات تصادفی👇

درس پژوهی علوم سوم دبستان اندامهای حرکتی معیارها و موانع وحدت اسلامی اتحاد اسلامی در آثار شهید آیت الله مطهری حل تمرین کتاب نظریه بازی ها مارتین آسبورن خلاصه مدیریت منابع انسانی نسرین جزنی پایان نامه بررسی عوامل موثر در اجرای سیستم نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه