👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مصدر سیتی، کلان شهر زیست پایدار آینده

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مصدر سیتی، کلان شهر زیست پایدار آینده

توضیحات:

فایل پاورپوینت مصدر سیتی، کلان شهر زیست پایدار آینده،در حجم 26 اسلاید قابل ویرایش ،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

مصدر سیتی، پروژه شهری زیست پایداری ست که هم اینک در خارج از ابوظبی در امارات متحده عربی با هزینه اولیه بالغ بر 15 میلیارد دلار در حال ساخت می‌باشد. این شهر، کلان شهری بدون آلاینده کربنی بوده و در مقایسه با دیگر شهرهای هم اندازه خود، به طور قابل توجهی مقدار مصرف آب آن کاهش یافته است. ساخت این شهر با هدف ایجاد یكی از پایدارترین شهرهای دنیا در سال 2008 آغاز شده و در سال 2015 پایان خواهد یافت. شهر مصدر مجهز به منابع انرژی‌های تجدیدپذیر، شیوه‌های ساختمانی خلاقانه، استانداردهای جدید در زمینه زندگی پایدار و تثبیت موقعیت شهر مصدر آژانس بین المللی انرژی‌های تجدیدپذیر در انتقال جهان به سمت آینده‌ای پایدار می‌باشد.

این شهر توسط موسسه علوم و فناوری مصدر با همكاری موسسه فناوری ماساچوست (MIT) در حال احداث است كه حوزه فعالیت موسسه مذكور آموزش نیروی انسانی و تحقیق در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر و مباحث مربوط به توسعه پایدار می‌باشد.

این شهر سبز در یکی از سخت ترین محیط زیست‌های طبیعی در جهان، یعنی در بیابان ساخته شده است. در اوج تابستان، وقتی بادهای خشک بیابانی را نیز بر این شرایط اضافه کنیم، احساس می‌کنیم که دمای هوا 60 درجه است. مصدر سیتی، نمونه‌ای از زندگی آگاهانه در محیط زیست بدون کربن و شهری بسیار ایده‌آل در سطح جهان است زیرا تمیز، زیست سازگار، هماهنگ و زیباست.

این شهر جایی است که همه مزایا برای زندگی در قرن 21 را دارد اما عاری از اضطراب‌های موجود در شهرهای قدیمی قرن 20 است.

فهرست مطالب:

معرفی مصدر سیتی

موقعیت شهر

چشم‌اندازهای شهری مصدر

مراحل ساخت مصدر سیتی

اطلاعات و آمار كلی شهر مصدر

بخش های مختلف شهر

ایجاد انرژی زیست سازگار شهری

رعایت استانداردهای معماری و محیطی

عوامل مؤثر بر مسایل زیست محیطی در مصدر سیتی

سیستم حمل و نقل شهری در مصدر سیتی

سیستم‌های بازیافت مواد

اهدای جوایز به مصدر سیتی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 26 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت مجتمع مسکونی نمونه خارجی(15اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت سازه های دینامیکی شبیه سازی کنترل ولت بر هرتز (V/Hz) موتور القایی در سیمولینک متلب بودجه بندی سرمایه ای استاندارد ASTM بخش Iron and steel products زیر مجموعهsteel bar , forgings , bearing , chain , spring آزمایش فرکانس نوسانات پیچشی (بدون استهلاک ویسکوز)