👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت روش های آرام سازی ترافیک در محلات مسکونی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت روش های آرام سازی ترافیک در محلات مسکونی

توضیحات:

فایل پاورپوینت روش های آرام سازی ترافیک در محلات مسکونی،در حجم 31اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

زیان های ناشی از ترافیک وسایط نقلیه موتوری ، مانند ایجاد سرو صدا ، دود ،مخاطرات جانی و سطوح نسبتاً زیادی که به اشغال خود در می آورد ، یکی از علل غیر اقتصادی بودن آن در شهرها محسوب می شود. لذا امروزه سعی می گردد با طرحی به عنوان ( آرام سازی ترافیک محلات مسکونی ) این آسیب ها را به حداقل خود برسانند.

شبکه ارتباطی شهرهای کشور ما اکثراً شبکه ایست شطرنجی که در آن اصول شهرسازی و مهندسی ترافیک ، رعایت نگردیده است. معابر فرعی یک محدوده مسکونی عموماً بدون رعایت سلسله مراتب مستقیماً به خیابان های اصلی متصل است و ترافیک افراد غیر ساکن محدوده مسکونی به صورت ترافیک عبوری در آن ها جریان دارد. علاوه بر این چون باند سواره به صورت خطی مستقیم و عبوری می باشد ، رانندگان وسایط نقلیه با سرعت های غیر مجاز در آن ها تردد کرده ، ضمن بوجود آوردن آلودگی هوا و آلودگی صوتی ، خطراتی برای عابرین ، به ویژه کودکان ایجاد می نمایند. تعداد زیاد تصادفات در این فرعی ها گواه این ادعا می باشد.

آرام سازی ترافیک در محلات به معنای مقابله و یا خارج نمودن ترافیک وسایط نقلیه غریبه از محدوده مسکونی و کاهش سرعت وسایط نقلیه ساکنین محدوده برای ایمنی و بهبود هر چه بیشتر محیط مسکونی است.

فهرست مطالب:

مقدمه

مفهوم آرام سازی ترافیک

اهداف آرام سازی ترافیک

تاریخچه استفاده از آرام سازی ترافیک

مشخصات اصلی وونرف هلندی و ونهووف آلمانی

مراحل انجام طرح های آرام سازی

روش های رسیدن به آرام سازی ترافیک

روش های کنترل حجم

روش های کنترل سرعت

دیگر روشها

روش های ترکیبی

جمع بندی و نتیجه گیری

منابع و مآخذ

این فایل با فرمت پاورپوینت در 31 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت TWAترمینال (10صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

بررسی اثر موزیک و موسیقی محلی بر شاد بودن دانشجویان- در140 صفحه-docx گزارش کارآموزی با موضوع آشنايي با مراكز مخابراتي 40 صفحه عنوان مقاله : مدیریت علمی طرح توجیهی بستـه‌ بنـدی خرما دانلود گزارش کارآموزی جوشكاري الكتروفيوژن