👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نظارت و كنترل در ساختمان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نظارت و كنترل در ساختمان

توضیحات:

فایل پاورپوینت نظارت و كنترل در ساختمان،در حجم 37اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

از دوران كهن تا به امروز، مبحث اختيار يكي از اساسي ترين مباحث مديريتي به شمار مي رود. آغاز گفتگو درباره سازمان ها، در مباحثي پيرامون ساختارهاي تشكيلاتي و سازماني، انگيزش، بهداشت و نگهداشت نيروي انساني و .......مستلزم طرح مسئله ي اختيار است.

مكاتب مختلف مديريت، از مديريت علمي تيلور و ديدگاه ديوان سالاري ماكس وبر گرفته تا ديدگاه هاي اقتضايي مديريت، مبحث اختيار را به اشكال مختلف در مباحث خو د مطرح نموده اند، زيرا كه اختيار، الفباي اوليه اقدامات سازماني و مديريت و پايه ي مشرو عيت بخشي به فعاليت هاي اداري است، اما نكته اساسي دراين است كه هر جا اختيار مطرح شده است، امر نظارت و كنترل اجتناب ناپذير بهنظر رسيده است، چرا كه اختيار و نظارت دو روي يك سكه اند و هر جا اختيار تفويض گردد يقيناً بايد در آنجا نظارت وجود داشته باشد وگرنه در تحقق رسالت و اهداف سازمان بايد با ديده ي ترديد نگاه كرد.

نظارت و كنترل يكي از اجزاي اصلي مديريت محسوب مي گردد به طوري كه بدون توجه به اين جز ساير اجزا مديريت، از قبيل بر نامه ريزي، سازماندهي و هدايت نيز ناقص بوده و تضميني براي انجام درست آنها وجود ندارد در حقيقت زماني كه يك برنامه تهيه شد و براي اجراي آن سازماندهي به عمل آمد و رهبري و هدايت آن مشخص شد، انتظار اين است كه هدف هاي برنامه تحقق پيدا كند و در اجراي برنامه، اطمينان وجود داشته باشد كه روند حركت دقيقاً به سوي اهداف تعيين شده مي باشد.

فهرست مطالب:

مفاهيم و تعاريف نظارت و كنترل

نظارت و کنترل ساختمان

انواع قرادادها و نوع تنظیم آن

تفاوت قرادادها و مقایسه ی بین آنها

این فایل با فرمت پاورپوینت در 37 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل word ترک های سطوح بتنی(6صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

کارآفرینی صنعت مبلمان ، از سنت به مدرن دانلود مقاله بررسی محاسبات کوانتمی انجام شده با استفاده از نظریه اختلال مولر پلست از سال 1995 تا سا دانلود نقشه بخش های شهرستان محمودآباد دوازده راهبرد ساده در برگزاري يك كمپين موفق نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان تیران و کرون (واقع در استان اصفهان)