👈 فروشگاه فایل 👉

ژیمناستیک ریتمیک

ارتباط با ما

... دانلود ...

ژیمناستیک ریتمیک

عنوان: ژیمناستیک ریتمیک

قالب: Word

تعداد صفحات: 17

ژیمناستیک ریتمیک از گروه ورزش‌های است که ساختار حرکتی، هماهنگی پیچیده‌ای دارند.

با آهنگ وسایل دستی (طناب، توپ، روبان، حلقه، میل) نیروی زمینی به ابعاد 13× 13 متر اجرا می‌گردند مسابقات به دو روش انفرادی و گروهی برگزار می‌گردد.

با توجه به این که مسابقات و تمرینات در ژیمناستیک ریتمیک متد و وسایل ورزشی خود را دارد نیز احتیاج وافری به متدهای رشته‌های دیگری مثل موسیقی، رقص، ژونگلور (Jonglerie) و آکروباتیک دارد.

منشأ ژیمناستیک ریتمیک از حرکات مختلف بدنی و درست نگه داشتن حالت اندام‌ها ایجاد شده است. به این نظر که از حرکات استاندارد و فیکس جدا شده و با یک نوع حرکت الاستیک متناسب وضعیت بدن ایجاد گردد. در این نوع ورزش عقیده شخص و علاقه و خلاقیت مدنظر می‌باشد.

در سال 1950 معیارها در ورزش ژیمناستیک ریتمیک مشخص گردید. در 1962، F16 اولین کمیسیون ورزش های ژیمناستیک ریتمیک را افتتاح نمود و اولین مسابقات جام جهانی انفرادی در سال 1963 برگزار گردید و سرانجام در سال 1967 مسابقات جام جهانی گروهی نیز در این رشته انجام شده. مسابقات جهانی انفرادی به طور منظم در سال‌های فرد و گروهی در سال‌های زوج برگزار می‌گردد.

مسابقات ژیمناستیک ریتمیک مثل ژیمناستیک هنری در یک مرحله (شامل چندین مسابقه) برگزار می‌گردد، شرکت کنندگان با چهار وسیله دستی رقابت می‌کنند، از پنج وسیله دستی چهار تا هر دو سال از طرف F16 برای مسابقه تعیین می‌شوند.

👇محصولات تصادفی👇

جزوه کامل مدیریت بازاریابی فلیپ کاتلر فصول 1 تا 13 دانلود اقدام پژوهی جغرافیا، برطرف کردن مشکل یادگیری مقاله بررسی نگرش معلمان و دانش آموزان به شیوه های ارزشیابی معرفی کسب کار خانگی موسسه تبلیغاتی نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان بوکان (واقع در استان آذربایجان غربی)