👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت کتاب تحقیق در عملیات (1) دانشگاه پیام نور

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت کتاب تحقیق در عملیات (1) دانشگاه پیام نور

پاورپوینت کتاب تحقیق در عملیات (1) دانشگاه پیام نور

قالب: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 55

(رشته مدیریت دولتی، بازرگانی، حسابداری)

ترجمه و تالیف: دکتر عادل آذر

انتشارات دانشگاه پیام نور

یک رویکرد علمی که درصدد حل مسائل مدیریتی است و هدف آن کمک به مدیران جهت تصمیم گیری بهتر است. نگاه این علم مانند سایر علوم به مسائل مدیریتی یک نگاه سیستماتیک و منطقی است. تحقیق در عملیات : کاربرد روش علمی برای تحلیل و حل مسائل و تصمیمات مدیریتی است.

موضوع تحقیق در عملیات[OR] در طول جنگ جهانی دوم توسط دانشمندان انگلیسی توسعه و گسترش یافت. دلیل انجام چنین مطالعاتی محدودیت منابع و بودجه نظامی بود. پس از جنگ ، موفقیت گروههای نظامی توجه مدیران صنعتی را به خود جلب کرد. زیرا ورود تخصص شغلی در تشکیلات تجاری روز به روز حادتر می شد و این وضع منجر به مسائل تصمیم گیری پیچیده ای شده بود که نهایتا سازمانها را مجبور نمود تا درصدد استفاده از موثرترین روشهای OR برآیند.

امروزه پیشرفت چشمگیر مبانی ریاضی فنون تحقیق در عملیات و توسعه تکنولوژی رایانه، دامنه کاربرد تحقیق در عملیات را به جایی کشانده که امروزه سازمانها درصدد تهیه سیستمهای هوشمند با استفاده از منطق فازی هستند.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی خرده لاستيك در مخلوطهاي بتن آسفالتی بهای تمام شده یک محصول - یک کیلو شیر گزارش كارآموزي فعالیت در بیمه توسعه ... Overexpression, purification and enzymatic characterization of a recombinant plastidia نقشه طبقات اقلیمی استان آذربایجان غربی