👈 فروشگاه فایل 👉

سیستم مدیریت ساختمان BMS

ارتباط با ما

... دانلود ...

سیستم مدیریت ساختمان BMS

برخی امکانات سیستم های هوشمند سازی ساختمان:

1-  مدیریت مصرف انرژی با خاموش کردن روشنایی های اضافی، کنترل دما، کنترل موتورخانه و ...

2- عملکرد کامل یک دزدگیر اماکن و سیستم اعلام حریق و نشت گاز

3- مانیتورهای لمسی - می توانید با لمس تصاویر مربوطه فرامین لازم را صادر کنید.مثلا لامپ سالن پذیرایی را از داخل اتاق خاموش کنید.

4- چشم هایی که در زمان قرار دادن دستگاه روی حالت دزدگیر با دیدن حرکت افراد، آزیر را به صدا در می آورند در حالت عملکرد عادی سیستم، همان چشم ها با دیدن حرکت افراد روشنایی فضای مربوطه را روشن میکنند(Lighting).

5- معمولا سیستمهای BMS دارای ریموت کنترل های رادیویی با برد کوتاه (به اندازه فضای منزل) هستند که بعضی فرامین را می توان با آنها صادر کرد.

6- کنترل و صدور فرامین با تلفن و موبایل از راه دور - با گرفتن شماره تلفنی که دستگاه را به آن متصل کرده اید، سیستم گوشی را بر می دارد و شما پس از وارد کردن رمز عبور، می توانید کولر یا دیگر وسایل را از راه دور روشن یا خاموش کنید.

7- در صورت نشت گاز و یا تشخیص وجود دود در فضا، سیستم شیربرقی گاز ورودی را می بندد.

8- امکان اتصال دستگاه های جانبی زیربرای بازکردن درب ها:

کارتخوان، سیستم های تشخیص اثر انگشت، تشخیص چهره و ...

9- امکان دادن فرامین صوتی – مثلا می گویید: 'مصرف کننده شماره 100 روشن' و سیستم صدای شما را می شنود و دستور شما را اجرا می کند به این بخش Voice  می گویند.

10- تنظیم تایم برای آب دادن به باغچه

و ده ها قابلیت دیگر که هر سیستم هوشمند سازی ساختمان ، تمام یا بخشی از آنها را به شما ارائه می دهد.

👇محصولات تصادفی👇

کتاب-روانشناسی استثنایی- در 70 صفحه-docx پاورپوینت معماری مدرن اولیه(معماری معاصر) اختلال ناخن جویدن در کودکان و راه های مقابله با آن پروژه آزمايشگاه مدار منطقي، شناخت كاربردي Iptable پلان آماده اتوکد-طرح 83