👈 فروشگاه فایل 👉

گزارش کارورزی دختران فراری

ارتباط با ما

... دانلود ...

گزارش کارورزی دختران فراری

دانلود گزارش کارورزی دختران فراری

مرکزمشاوره و خدمات روانشانسی بامداد

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 40

دختران فراری

به دخترانی گفته می‌شود که به دلایل مختلفی از خانه و خانواده شان فرار می‌کنند و به جامعه پناه میبرند. به گفتهٔ مدیر کل دفتر آسیب‌های اجتماعی در ایران حدود ۸۰ درصد دختران در ۲۴ ساعت اول بعد از فرار مورد تجاوز جنسی قرار میگیرند.

در سالهای اخیر، پدیده 'دختران فراری' به معضلی اجتماعی در ایران تبدیل شده است.

گفتنی است که در کشورهای اروپایی و آمریکا دخترانی که به هر دلیلی از خانه هایشان فرار می‌کنند، به طور اتوماتیک تحت حمایت بنیادهای حمایتی دولتی و نیکوکاری درمیایند و به مکانهایی امن زیر نظر روانکاوان و متخصصان حمایت از زنان منتقل می‌شوند اما در ایران به خاطر جرم بودن اصل قضیه دختران که جایی برای پناه بردن ندارند، اکثرا به افراد غریبه متوسل می‌شوند که در اکثر این موارد مورد تجاوزات پی در پی قرار میگیرند و نهایتا جذب باندهای فساد داخلی و یا خارجی می‌شوند و با این شرایط در صورت دستگیری این دختران در بعضی موارد به زندان افتاده و در مواردی هم توسط مقامات قضایی به خانواده هایی که به دلایلی ازشان فراری شده اند، بازگردانده می‌شوند.

👇محصولات تصادفی👇

طراحي ميكروكنترلر AVR جهت اسكن گزارش کار آزمایشگاه فیزیک 2 پاورپوینت وحی و پیامبری تحقیق اداره کل اوقاف قوانین و مصوبات آموزش مهارت اول ICDL ؛ مفاهیم عمومی